יום שני, 7 במרץ 2016

אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית - דיון על האושר שבאיפור

הרגשה טובה ואיפור לא תמיד הולכות ביחד, אני לא יודעת למה זה קורה כי אני לפחות כאשר אני מעניקה שירות של מאפרת מקצועית עד הבית למישהו ,אני תמיד רואה את השמחה שלה אחרי שאני מסיימת את עבודת האיפור עליה, אימא שלי נהגה אף לומר לי תמיד כי אם אני נמצאת במצב רוח רע ,אולי כדאי שאני ישב מול המראה ויאפר את עצמי וילבש את השמלה הכי יפה בארון הבגדים שלי ,זה בטוח ירומם לי את הלב. אני יכולה להגיד שבהתחלה זה תמיד עבד לי , כול הזמן שהייתי יותר עצבנית ויותר חוששת למשהו, הייתי הולכת לשידת האיפור של אימא שלי שהייתה כפי שאני מספרת כאן בבלוג הרבה מאפרת מקצועית בעצמה.
והיא זאת שנתנה לי את התובנות האלה .
הבעיה אצלי היא כזאת אני מנסה את הנוסחה הזאת של לאפר את עצמי ולהוציא את עצמי מהרגשה לא טובה ואני פשוט לא מצליחה ,אני מנסה להבין מאיפה זה בא לי ,ומאיפה אני כן מצליחה למצוא את העידוד שכול כך נחוץ לי על מנת שאני ירגיש טוב עם עצמי.
נכון שאיפור הרבה פעמים משנה לי את המצב רוח בצורה הרבה יותר טובה ,ובכלל אם אני מדברת כאן על איפור אזי איפור בירושלים ללקוחות ירושלמיות עושה אותי הרבה יותר שמחה ממה שאני יכולה לתאר לכם , אולי אחרי הרבה שנים אני יותר מחוברת לעסק של האיפור ככה שאיפור לעצמי הוא דבר של דרך אגב , מעיין עניין שבשגרה ככה שכול העניין של להיות שמח מזה הוא לא ממש מדגדג לי עכשיו.
אני רואה עוד כמה סיבות ובהם מצאתי כול מיני תחליפים להעלאת האושר שלי , ואני מדברת על תחליף שהוא הרבה יותר טוב מאיפור לעצמי והוא הילידים שלי , כי תמיד שאני מרגישה חלשה ובודדה אני לוקחת את הילדים שלי והם אלה שנותנים לי את הכוח הכול כך חזק להמשיך עם מה שאני עושה , והרבה יותר טוב מזה הם בכלל מרימים לי את רמת האושר לגבהים שגם שהייתי רווקה ובלי ילידים לא הייתי מרגישה .
ולכן המסקנה שלי היא מאוד ברורה , אין כמו ילדים , איפור או כול מיני דרכים אחרות משונות ומוזרות כמו למשל אוכל או כול דבר שמח אחר , לא יעשו אותך מאושרות כמו שהילדים שלך יעשו את עצמי, נכון אם העסק של איפור בירושלים שלי יצליח אני רק יהיה יותר מאושרת ,אבל לא יותר מאושרת ממה שאני עם הילדים שלי.
לי קוראים אילה כהן , אני מאפרת מקצועית עד הבית למעלה מ-13 שנה ,יש לי הרבה נושאים לכתיבה , ואני ממש טובה בהם ,אם את רוצה שאני יכתוב מאמר על איפור את מוזמנת ליצור איתי קשר . ואני בשמחה אפנה אליך עם תשובה נאותה , אוהבת אילה 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה